Privatumo Politika

Mums svarbus Jūsų privatumas, todėl Vietugidas.lt, paslaugų teikėjas Lietuvoje, sukūrė šią Privatumo politiką („Politika”), kad žinotumėte, kokią informaciją renkame, kai lankotės mūsų Svetainėje vietugidas.lt („Svetainė“), kodėl mes ją renkame ir kaip naudojame.

Sąvokos „Jūs“, „Jūsų“, „Jūsų“ ir „Vartotojas“ reiškia subjektą / asmenį / organizaciją, naudojančią mūsų svetainę.

Kai šioje Politikoje minimi „Mes“, „Mūsų“ ir „Mūsų“, tai reiškia Vietugidas.lt ir jos dukterines bei susijusias įmones.

Šią privatumo politiką reglamentuoja mūsų paslaugų teikimo sąlygos.

Kilus klausimams dėl šios Politikos ar prašymų dėl asmens duomenų tvarkymo, susisiekite su mumis info@vietugidas.lt.

1. INFORMACIJĄ RENKAME AUTOMATIŠKAI

Kai naudojatės mūsų svetaine arba susisiekiate su mumis tiesiogiai, galime rinkti informaciją, įskaitant jūsų asmeninę informaciją, apie tai, kaip veikiate mūsų svetainėje, kokias paslaugas naudojate ir kaip jomis naudojatės.

Ši informacija yra būtina siekiant tinkamai vykdyti sutartį tarp Jūsų ir mūsų, kad galėtume vykdyti teisinius įsipareigojimus ir atsižvelgiant į mūsų teisėtą interesą teikti ir tobulinti Svetainės funkcijas.

 • Žurnalo duomenys ir įrenginio informacija. Mes automatiškai renkame žurnalo duomenis ir įrenginio informaciją, kai prisijungiate prie Svetainės ir ja naudojatės, net jei nesate sukūrę Paskyros arba neprisijungę. Ši informacija, be kita ko, apima: naršyklės tipą, datos/laiko žymą.
 • Sekimo technologijos ir slapukai. Mes naudojame slapukus, švyturius, žymas. Taip pat automatiškai renkame informaciją apie įrenginio operacinę sistemą.
 • Naudojimo informacija. Naudojame įrankį, vadinamą „Google Analytics“, kad rinktume informaciją apie jūsų sąveiką su svetaine (kokiuose puslapiuose lankotės, pvz., puslapius ar turinį, kuriuos žiūrite, sąrašų paieškas, atliktus užsakymus ir kitus veiksmus svetainėje). Todėl „Google, Inc.“ įdiegia jūsų žiniatinklio naršyklėje nuolatinį slapuką, kad kitą kartą apsilankius šioje svetainėje jus būtų galima atpažinti kaip unikalų vartotoją). Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Google.

2. KAIP NAUDOJAME JŪSŲ INFORMACIJĄ

Jūsų informaciją tvarkome laikydamiesi bendrųjų duomenų tvarkymo principų.

Informaciją, kurią renkame per mūsų svetainę, galime naudoti dėl kelių priežasčių, įskaitant:

 • kurti statistiką ir analizuoti rinką
 • paslaugų tobulinimui

Paprastai renkame iš jūsų asmeninę informaciją tik tada, kai turime jūsų sutikimą, kai mums reikia asmeninės informacijos sutarties su jumis sudarymui arba kai tvarkymas atitinka mūsų teisėtus verslo interesus.

3. KAIP GALIME DALINTIS JŪSŲ INFORMACIJA

Galime dalytis jūsų informacija su trečiosiomis šalimis, kurias naudojame savo Paslaugoms teikti ir palaikyti:

 • Analitika – Google Analytics
 • Socialinė žiniasklaida ir reklama – Google AdSense

Taip pat galime atskleisti jūsų informaciją trečiosioms šalims:

 • kai to reikalaujama pagal įstatymą ar reguliavimo reikalavimą, teismo įsakymą ar kitą teismo leidimą;
 • atsakant į teisėtus valdžios institucijų prašymus, įskaitant nacionalinio saugumo ir teisėsaugos reikalavimų vykdymą;
 • dėl verslo pardavimo, perleidimo, sujungimo, bankroto, restruktūrizavimo ar kitokio reorganizavimo;
 • apsaugoti ar ginti savo arba trečiųjų šalių teises, interesus ar nuosavybę; (e) ištirti bet kokius su mūsų produktais ir paslaugomis susijusius pažeidimus;
 • ir ginti gyvybinius asmens interesus.

4. SLAPUKAI

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos jūsų naršyklė išsaugo jūsų kompiuteryje, kai lankotės mūsų svetainėje. Naudojame slapukus, kad pagerintume savo svetainę ir palengvintume naudojimą. Slapukai leidžia atpažinti vartotojus ir išvengti pasikartojančių tos pačios informacijos užklausų.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus, peržiūrėkite mūsų Slapukų politikos puslapį.

Daugiau informacijos apie tai, kaip ištrinti slapukus, ir kitos naudingos informacijos, susijusios su slapukų naudojimu, galite rasti svetainėje allaboutcookies.org

5. INFORMACIJA APIE NEPILNAMEČIUS

Ši svetainė ir mūsų Paslaugos nėra skirtos jaunesniems nei 18 metų asmenims ir nėra jiems skirtos. Sąmoningai nerenkame nepilnamečių informacijos ir jos neprašome. Mes sąmoningai neleidžiame nepilnamečiams naudotis mūsų svetaine ar paslaugomis.

Ištrinsime bet kokią informaciją, kuri buvo surinkta iš nepilnamečio. Susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis, jei manote, kad galime turėti informacijos apie nepilnametį.

6. JAUTRI INFORMACIJA

Mes nerenkame jautrios informacijos, tokios kaip politinės pažiūros, religiniai ar filosofiniai įsitikinimai, rasinė ar etninė kilmė, genetiniai duomenys, biometriniai duomenys, sveikatos duomenys ar su seksualine orientacija susiję duomenys.

Nesiųskite, neįkelkite ir nepateikite mums jokių neskelbtinų duomenų ir susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis, jei manote, kad galime turėti tokią informaciją. Turime teisę ištrinti bet kokią informaciją, kuri, mūsų nuomone, gali turėti neskelbtinų duomenų.

7. TREČIŲJŲ ŠALIŲ NUORODOS

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Peržiūrėkite jų privatumo politiką, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip jie renka ir naudoja jūsų asmens duomenis, nes mes nekontroliuojame jų politikos ir asmens duomenų tvarkymo praktikos.

8. IŠLAIKYMAS

Mes saugome jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume teikti jums paslaugas ir kitais atvejais, kai tai būtina, kad įvykdytume savo teisinius įsipareigojimus, spręstume ginčus ir vykdytume savo sutartis.

Mes saugosime jūsų asmeninę informaciją tol, kol jos reikės, kad galėtume teikti jums paslaugas, nebent įstatymai ar teisės aktai įpareigoja jūsų asmeninę informaciją saugoti ilgiau.

9. SAUGUMAS

Įdiegėme saugumo priemones, skirtas apsaugoti asmeninę informaciją, kurią dalijatės su mumis, įskaitant fizines, elektronines ir procedūrines priemones. Be kita ko, mes reguliariai stebime savo sistemas dėl galimų pažeidžiamumų ir atakų.

Nepriklausomai nuo mūsų priemonių ir pastangų, informacijos perdavimas internetu, el. paštu ar žinutėmis nėra visiškai saugus. Mes negarantuojame visiškos jūsų asmeninės informacijos apsaugos ir saugumo.

Todėl raginame neteikti mums ar niekam bet kokios neskelbtinos informacijos, kurios, jūsų manymu, atskleidimas gali sukelti didelės ar nepataisomos žalos.

Jei turite klausimų dėl mūsų Svetainės ar Paslaugų saugumo, kviečiame susisiekti su mumis info@vietugidas.lt.

10. JŪSŲ TEISĖS

Jūs turite teisę į daugybę teisių, susijusių su jūsų asmeninės informacijos apsauga. Tos teisės yra:

 • Teisė susipažinti su mūsų turima informacija apie jus. Jei norite pasiekti savo asmeninę informaciją, kurią renkame, galite tai padaryti bet kuriuo metu susisiekę su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.
 • Teisė ištaisyti netikslią informaciją apie jus. Galite pataisyti, atnaujinti arba prašyti ištrinti savo asmeninę informaciją susisiekę su mumis žemiau nurodytais kontaktiniais duomenimis.
 • Teisė nesutikti su tvarkymu. Kai pasitikime jūsų sutikimu tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, galite bet kada atšaukti sutikimą susisiekę su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis. Tai neturės įtakos duomenų tvarkymo teisėtumui prieš atšaukiant sutikimą.
 • Teisė pateikti skundą. Jei jūsų teisės galėjo būti pažeistos, savo gyvenamosios šalies nacionalinei duomenų apsaugos agentūrai galite pateikti klausimus ar skundus. Tačiau rekomenduojame pabandyti taikiai išspręsti galimą ginčą pirmiausia susisiekus su mumis.
 • Teisė ištrinti bet kokius su jumis susijusius duomenis. Jūs galite reikalauti ištrinti duomenis be nepagrįsto delsimo dėl teisėtų priežasčių, pvz. kai duomenys nebereikalingi tiems tikslams, kuriais jie buvo surinkti, arba kai duomenys buvo tvarkomi neteisėtai.

11. PAKEITIMAI

Mūsų politika kartais gali keistis. Mes paskelbsime bet kokius politikos pakeitimus savo svetainėje ir, jei pakeitimai bus reikšmingi, galime apsvarstyti galimybę pateikti aiškesnį pranešimą (įskaitant tam tikrų paslaugų pranešimą el. paštu apie politikos pakeitimus).

12. SUSITIKIMAS SU ŠIA PRIVATUMO POLITIKA

Manome, kad visi šios svetainės vartotojai atidžiai perskaitė šį dokumentą ir sutinka su jo turiniu. Jei kas nors nesutinka su šia Politika, jis turėtų susilaikyti nuo mūsų svetainės naudojimo. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti savo Politiką ir informuoti 12 skirsnyje nurodytu būdu. Toliau naudojantis šia svetaine sutinkame su peržiūrėta politika.

13. TOLIMESNĖ INFORMACIJA

Jei turite daugiau klausimų dėl mūsų renkamų duomenų arba kaip juos naudojame, nedvejodami susisiekite su mumis aukščiau nurodyta informacija.